Герої не вмирають!

Дата: 26.08.2021 16:00
Кількість переглядів: 1989

Фото без опису

29 серпня, відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ця дата трагічна та глибока для всієї України. Та на превеликий жаль і наша територіальна громада поповнює ряди безсмертних героїв, що віддали своє життя за батьківщину.Фото без опису

Цього року 29 серпня буде відкрито меморіальну дошку Гуляку Роману Володимировичу, який 27 квітня 2021 року загинув в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Дошку буде встановлено на Волочиському навчально-виховному комплексі, де навчався Роман. Відкриття дошки та вшанування героя розпочнеться о 8:30 біля входу в НВК.

О 10:00 біля Волочиського меморіалу слави відбудеться покладання квітів до памятного знаку загиблим захисникам України у зоні АТО/ООС. Просимо вас в цей час вшанувати полеглих героїв хвилиною мовчання.