Герої не вмирають!

Дата: 26.08.2021 16:00
Кількість переглядів: 1974

29 серпня, відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ця дата трагічна та глибока для всієї України. Та на превеликий жаль і наша територіальна громада поповнює ряди безсмертних героїв, що віддали своє життя за батьківщину.

Цього року 29 серпня буде відкрито меморіальну дошку Гуляку Роману Володимировичу, який 27 квітня 2021 року загинув в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Дошку буде встановлено на Волочиському навчально-виховному комплексі, де навчався Роман. Відкриття дошки та вшанування героя розпочнеться о 8:30 біля входу в НВК.

О 10:00 біля Волочиського меморіалу слави відбудеться покладання квітів до памятного знаку загиблим захисникам України у зоні АТО/ООС. Просимо вас в цей час вшанувати полеглих героїв хвилиною мовчання.