Визначено виконавцем послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів

Дата: 17.08.2021 16:35

Фото без описуВиконавчий комітет міської ради інформує, що 02 серпня 2021року відбувся конкурс з визначення Виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території населених пунктів Волочиської міської територіальної громади.

За результатами проведеного конкурсу Волочиським виконавчим комітетом міської ради 09.08.2021року прийнято рішення №444 «Про затвердження протоколу конкурсної комісії зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території населених пунктів Волочиської міської територіальної громади», згідно з яким комунальне підприємство Волочиська житлово-експлуатаційна контора (код ЄДРПОУ 03356393) визначено виконавцем послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території населених пунктів Волочиської міської територіальної громади.