Тендер для притулку осіб, які постраждали від домашнього насильства

Дата: 12.08.2021 08:12

Фото без описуНа виконання «Порядку та умов надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021р. №398, Волочиська громада отримала субвенцію державного бюджету в сумі 3 289 669 грн., а саме:

• На реконструкцію приміщення для притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі - 1 425 311 грн.
  • Придбання автомобіля з метою функціонування мобільної бригади соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі при притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі - 1 413 675 грн.
  • На придбання товарів по КЕКВ 3110 «Придбання предметів довгострокового користування» - 326 108 грн.
  • На придбання товарів по КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» - 124 575 грн.

10 серпня 2021 року розпочато процедуру у Держзакупівлі.

Онлайн (майданчик електронних торгів, аукціонів, закупок) на Веб порталі державних закупівель в системі Prozorro на придбання автомобіля код ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» (Легкові автомобілі Ford Transit –або еквівалент»).

Проводиться підготовка тендерної документації на реконструкцію приміщення для притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.