ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Регіональний план управління відходами у Хмельницькій області (РПУВ) до 2030 року, який пропонується до затвердження.

Дата: 10.08.2021 08:54
Кількість переглядів: 858

Проєкт  розроблено та представлено за експертної  підтримки міжнародної компанії SEURECA (Veolia Group), яка працює в різних країнах світу, в рамках проекту “Поводження з ТПВ у м. Хмельницькому” Рамкової Програми ЄБРР «Зелені міста 2» за рахунок коштів гранту, наданого Інвестиційним фондом сусідства ЄС.

Цей план надзвичайно важливий, оскільки він встановлює основні принципи і правила поводження з відходами в регіоні та визначає три основні кластери, де будуть сконцентровані усі необхідні об’єкти для інфраструктури поводження з відходами, розташування майбутніх полігонів, комплексів з переробки, перевантажувальних станцій, фінансову модель розбудови ефективної регіональної системи управління відходами, що має забезпечити сталий розвиток регіону, покращення екосистеми та здорове і безпечне майбутнє мешканцям, від малого села до великого міста.


 

Регіональний план управління відходами співпадає зі  схемою санітарного очищення  Волочиської міської територіальної громади затвердженої рішенням виконавчого комітету від 14.04.2021 року №203, зокрема передбачається будівництво сміттесортувального комплексу на території полігону твердих побутових відходів Волочиської міської ради Хмельницької області, як вже розпочато в березні 2021 року. Планується збір і сортування відходів та їх перевантаження і доставка на центральний кластер №1 тих, які не підлягають переробці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора