Вічна пам’ять та Царство Небесне!

Дата: 06.08.2021 09:01

Фото без описуВолочиська міська рада висловлює щирі співчуття родичам, рідним та друзям з приводу смерті Колесніка Василя Леоновича.

Василь Леонович, обираючись депутатом 7-ми скликань до Волочиської районної ради - стояв у витоків будівництва незалежної України. Односільчани з села Богданівка протягом багатьої років проявляли довіру Василю Леоновичу на виборчих дільницях. За це він завжди був вдячним своїм землякам.

Працюючи директором ВАТ "Агропостач", а також будучи членом різних постійних депутатських комісій районної ради Василь Леонович сприяв розбудові Волочиського району - житлових будинків міста, різних інфраструктурних проектів, займався газифікацією рідної Богданівки.

Останнє місце роботи Колесніка Василя Леоновича - директор ВП "Війтовецький елеватор" ТОВ "Волочиськ агро" - підприємство, яке в більшій мірі було побудовано самим Василем Леоновичем.

Почесний громадянин Волочиського району. Учасник бойових дій на території інших держав.

Добрий та світлий спогад навіки залишиться у серцях всіх, хто його знав.

Поділяємо горе та підтримуємо рідних та близьких у годину скорботи.

Вічна пам’ять та Царство Небесне!