Вітаємо працівників кооперації!

Дата: 02.07.2021 19:30

Фото без описуТрадиційно у першу суботу липня в Україні, як і у всьому світі відмічається День працівників кооперації. Це свято було покликане для того, щоб наочно продемонструвати співпрацю і єдність, солідарність усіх членів і працівників кооперативних співтовариств, об`єднань і підприємств в загальній боротьбі за демократію, соціальний прогрес, за набагато кращі умови праці і життя для людей, за спільність в ухваленні рішень стосовно єдиних проблем кооперативного руху.
У цей святковий день бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії та творчого натхнення.
Хай здійснюються всі Ваші задуми та сподівання, а повсякденна невтомна праця Вам дарує задоволення і приносить щедрі плоди!
Нехай Ваша діяльність буде плідною і успішною у справі зміцнення та подальшого розвитку споживчої кооперації.
Миру, спокою, достатку , Божого благословення Вам і Вашим родинам !