Час для добрих справ!

Дата: 02.07.2021 14:04

Фото без описуТвоя шафа переповнена, і в тебе виникло питання, куди подіти всі ці непотрібні светри, сорочки і штани? Не можна ж просто віднести на смітник. Тим паче, що більшість речей у гарному стані. Вони ще послугують дитині в дитячому будинку, бездомному або ж любителю вінтажного одягу. Зібрали для тебе пункти прийому одягу, які займаються благодійними проектами. Банк поношеного одягу при КУ «Центр надання соціальних послуг» розпочинає роботу! Час звільнитися від непотрібних речей і зробити добру справу!

Які речі приносити, і кому їх віддадуть?

КУ «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради приймає одяг, взуття, речі хатнього вжитку. Важливо, щоб речі були чистими і в хорошому стані. Організація віддає їх людям, які через важку життєву ситуацію не можуть купувати одяг самі.

Де можна знайти пункти прийому? Банк поношеного одягу знаходиться за адресою: м.Волочиськ , вул. Пушкіна 33.