Повернулися з обласного Чемпіонату з нагородами!

Дата: 27.05.2021 17:13

Фото без опису20-24 травня 2021 року поблизу с. Черче Чемеровецької територіальної громади відбувся обласний Чемпіонат зі спортивного туризму.

Старанно і наполегливо готувалися до участі у спортивному заході учні Полянської ЗОШ І-ІІІ ст., які займаються у туристичному гуртку Волочиського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Басистюк Володимир Анатолійович). Тож не дивно, що юні туристи досягли високих результатів: вибороли командну першість на дистанції "Велокрос"!

В особистих заліках Дипломами І ступеня нагороджено Лесю Поліщук та Лопатченка Ростислава, Дипломом ІІІ ступеня – Тараненка Валентина. Дякуємо за високі результати керівникам команди Басистюку В.А., Приймаку О.А., Ямковій В.А. та всім учасникам!