Дотримуйтесь безпеки при купані!

Дата: 20.05.2021 10:41

Фото без описуВолочиською міською радою спільно з РС ДСНС України в Хмельницькій області проведені заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах.

Основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є купання в непристосованих для цього місцях, нехтування елементарними заходами безпеки при поводженні на воді та купання в нетверезому стані. У місцях, заборонених для купання, повинні бути встановлені щити з написами «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!», а небезпечні місця позначаються віхами або буями з написом «НЕБЕЗПЕЧНО!».

Забороняється купання в затоплених кар'єрах, каналах, озерах, пожежних водоймах, ставках, інших водоймах, які не мають обладнаних пляжів, сезонними рятувальними постами, не визначені як місця масового відпочинку громадян біля води.