35 річниця з дня Чорнобильської трагедії.

Дата: 26.04.2021 13:24

Фото без опису26 квітня – день, який назавжди вписаний в історію України сумними нотами. День страшної трагедії, день великої самопожертви та героїзму ліквідаторів.

Сьогодні минає 35 річниця цих сумних подій. Урочисте вшанування всіх, хто брав участь в подоланні наслідків аварії відбулося біля пам’ятника ліквідаторам у Волочиському меморіалі слави.

Заступник міського голови Володимир Миколайович Сергійчук вручив відзнаки та почесні грамоти ліквідаторам. Також усі учасники подій на ЧАЕС отримали пам’ятні ювілейні медалі від ГО «Союз Чорнобиль Україна».

Напередодні, представники Волочиської міської ради разом із Волочиською громадською організацією ВГОІ «Союз. Чорнобиль. Україна» відвідали сім’ї ліквідаторів та подарували смачні подарунки.

Дякуємо за вашу самовідданість! Пам’ять про великий подвиг завжди залишиться у наших серцях.