Розпочався весняний призов до Збройних сил України!

Дата: 05.04.2021 10:50

Фото без описуВ Україні з четверга, 1 квітня, розпочався весняний призов на строкову службу в Збройних силах України. Він триватиме протягом квітня – червня. Це передбачає підписаний президентом указ.

Сьогодні на території Волочиського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті проводи тринадцяти призовників строкової військової служби. З них дев’ятеро з Волочиської громади та по двоє з Війтовецької та Наркевицької громад.

Майбутні молоді захисники України почули напутні слова від підполковника Голика Миколи Івановича, слова підтримки від заступника голови нашої територіальної громади Нікітюка Вадима Вікторовича, благословення від священнослужителя.

Ми ж в свою чергу, бажаємо нашим молодим воїнам хорошої служби та повернутися до своїх рідних домівок загартованими та змужнілими юнаками. В добру путь!