Волочиськ - місто чемпіонів!

Дата: 30.03.2021 14:01

Традицію великих всеукраїнських перемог у нашому місті вже вкотре підтримав Дмитро Курдибаха. На чемпіонаті України серед юніорів до 20 років з важкої атлетики у сумі двоборства в категорії 102 кг. Дмитро зайняв ПЕРШЕ місце. Його результат склав 330 кг.

Ми щиро радіємо успіхам Дмитра, вітаємо і дякуємо йому та його тренерам Ігорю Тимофійовичу і Миколі Івановичу за бездоганну підготовку та виховання сили духу спортсменів. Велика подяка за ваш вклад в формування позитивного іміджу Волочиської громади.

Міський голова Костянтин Черниченко відзначив надзвичайні результати показані Дмитром, а також всім тренерським корпусом секції важкої атлетики Волочиської ДЮСШ і запевнив, що міська рада буде продовжувати підтримувати наших юних талантів.