Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні!

Дата: 19.02.2021 14:39

Фото без описуСьогодні у Волочиську біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбулась реквієм-молитва, приурочена до Дня героїв Небесної сотні, який Україна відзначає 20 лютого.

До пам’ятника поклали квіти та запалили поминальні лампадки представники міської ради, громадських організацій та інші жителі міста. Вшанували хвилиною мовчання героїв. Відбулась спільна молебень священнослужителів нашої громади в пам'ять жертв майдану, наших земляків.

Пам'ять про Небесну сотню – це важка, трагічна, але невід’ємна сторінка нашої історії. Це шлях, який не хочеться повторити, але варто пам’ятати. Ми маємо велику надію, що молоді життя, віддані у Революції Гідності на майдані були не даремними. І разом з вами, спільними зусиллями рухатимемось вперед, зробимо нашу Україну справжньою сильною європейською державою.