Підняття рівня обслуговування наших громадян!

Дата: 04.12.2020 14:41

Фото без описуМи завжди прагнемо піднімати рівень обслуговування наших громадян. Надавати більше якісних послуг, удосконалюючи свій професіоналізм та відкриваючи більше можливостей для наших жителів.

З 1 по 4 грудня у нашому місті проходило навчання для спеціалістів новоутвореного Центру надання адміністративних послуг, а також для сільських старост, які будуть надавати адміністративні послуги у межах своїх старостатів.

Наші спеціалісти-адміністратори за чотири дні отримали масу корисної інформації від професійних та цікавих коучів ULEAD з Європою: створення ЦНАП

та удосконалили свій професійний рівень. Ми раді впроваджувати в життя нові плани та ідеї для покращення обслуговування жителів Волочиської громади.

Відкриття нового ЦНАП це новий великий крок для всіх нас і ми впевненні, що ця ініціатива з вашою пітримкою а також наших партнерів – програми U-Lead зробить спілкування та співпрацю з місцевими державними органами набагато легшою і приємнішою.