Реконструкція даху Волочиського НВК

Дата: 23.11.2020 15:10

Фото без описуНещодавно міський голова Костянтин Черниченко проінспектував хід роботи по реконструкції даху Волочиського навчально-виховного комплексу.

Як ви всі знаєте-одним з пріоритетів розвитку нашої громади є вклад в освітні заклади. Аналогічним способом також було реконструйовано дах дитячих садочків "Сонечко" та "Зірочка". Метод передбачає утеплення 10см. шаром мін. вати а також покриття захисною ПВХ-мембраною. Це дозволить не тільки захистити дах від протікання, адже школі вже пішов четвертий десяток років, але й в подальшому заощадити на опаленні і на ці кошти зробити чимало хороших справ.

Ми завжди турбувались про здоров’я нашого підростаючого покоління та добробут наших жителів і будем продовжувати розпочаті справи. А в планах ще багато чого корисного та цікавого.