День села Зайчики

Дата: 11.07.2016 16:55

10 липня 2016 року, у селі Зайчики відбулося свято «День села». В невеличкому сільському клубі зібралися не тільки мешканці села, а й завітали гості з сусідніх сіл та всієї Волочиської міської ОТГ.
До усіх присутніх звернулася з привітальним словом заступник Волочиського міського голови Івченко С. І. яка нагородила подяками, грамотами та цінними подарунками ветеранів другої світової війни, воїнів АТО, а також людей, які своєю працею зробили вагомий внесок в розвиток села, також Світлана Іванівна вручила громаді села газонокосарку для підтримання в належному стані благоустрою.
Після нагородження відбулася концертна програма в якій взяли участь працівники ЦКД «ГАРМОНІЯ» м. Волочиськ та місцеві аматорські колективи.
По завершенні концерту усіх присутніх на території клубу очікували смачні частування.