Засідання робочої групи

Дата: 12.04.2016 16:54

Фото без опису8 квітня 2016 року, відбулося перше засідання робочої групи з стратегічного планування у Волочиській ОТГ. З вступним словом про актуальний стан розробки стратегічного плану розвитку Волочиської громади виступив Волочиський міський голова Костянтин Черниченко. Активну участь в роботі засідання робочої групи прийняли депутати та в.о. старост Волочиської ОТГ, представники громадських організацій. На засідання також були запрошенні працівники органів місцевого самоврядування з СМТ Війтівці, Дунаєвці, Летичів, Чорний  Острів, консультанти зі стратегічного планування Петро Мавко та Василь Кашевський.

На протязі всього засідання обговорювався соціально-економічний аналіз громади, звіт про опитування підприємців та мешканців громади, сценарій розвитку громади, визначення стратегічного бачення розвитку громади, визначення пріоритетних проблем громади.

Члени робочої групи активно долучилися до визначення проблемних та позачергових питань громади та кожного населеного пункту.