Засідання виконавчого комітету №1

Дата: 11.01.2018 16:52

11 січня 2018 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради № 1. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 17 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади.

Основні питання:

1. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках на 2018 рік розпорядникам коштів бюджету Волочиської міської ради.

2. Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг на 2018 рік.

3. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на І-ше півріччя 2018 року.

4. Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» громадянці Глущак Т.М.