День села Канівка.

Дата: 21.09.2016 16:51

21 вересня 2016 року відбулося пристольне свято села Канівка. На цю урочистість прибуло багато гостей та односельчан. Після богослужіння в церкві, присутні зібралися в сільському клубі, де і відбулося свято. На свято не з пустими руками завітав і міський голова Волочиської ОТГ - Костянтин Черниченко, який вручив запашний коровай, подарунки, грамоти та подяки. Після чудового концерту, односельчан та гостей запросив до себе смачний стіл. Свято вдалося, про що свідчить даний фоторепортаж.