Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Звернення в День місцевого самоврядування

Найкращі вітання територіальній громаді Волочиська, депутатському корпусу, членам виконкому, ветеранам місцевого самоврядування!!!

День місцевого самоврядування – свято не лише депутатів і тих хто працює в органах місцевої ради, а й усіх виборців, адже самоврядування дає можливість кожній людині, кожному мешканцю безпосередньо брати участь в управлінні своїм населеним пунктом, добиватися важливих змін в економічному та соціальному розвитку. Саме ви творите історію нашої громади.

Від усього серця бажаю усім, хто працює та працював в місцевому самоврядуванні, хто вболіває та відстоює інтереси місцевої самоврядності міцного здоров’я, родинного благополуччя та здійснення всіх планів та сподівань, нехай це свято додає сил та наснаги на добрі справи, впевненості у майбутнє нашої держави, порозуміння і єдності задля розвитку єдиної громади та України.

Вірю в успіх нашої спільної справи.

З повагою міський голова Волочиської ОТГ

Костянтин Черниченко