Нагорода захиснику Вітчизни

Дата: 26.04.2016 16:43

27 квітня відбулося виїзне засідання колегії облдержадміністрації на базі Волочиського району. З візитом до району прибули народний депутат України С.Лабазюк, голова обласної ради М.Загородний, перший заступник голови ОДА В.Процюк, заступник голови ОДА В.Калініченко, керівники структурних підрозділів ОДА, голови райдержадміністрацій та районних рад, голови ОТГ.
Відбулося розширене засідання колегії ОДА. На початку колегії перший заступник голови облдержадміністрації Василь Процюк вручив державні нагороди військовим і почесні звання цивільним відповідно до указів Президента України. Нагороджено посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, нашого земляка, капітана Черніченка Олександра Анатолійовича, нагороду прийняла вдова Оксана Миколаївна і син Максим.
По завершенні виїзної колегії було прийнято відповідні рішення та надано відповідні доручення для усунення недоліків у роботі.