Кубок міста з футзалу імені Тараса Осадчука

Дата: 31.01.2017 16:43

Фото без описуЗ 21 по 29 січня 2017 року, за сприяння Волочиської міської ради у спортивному залі «Дружба» відбувся 24 турнір на кубок міста з футзалу під гаслом «Єднаємо береги Збруча» присвячений пам’яті Т.С. Осадчука депутата міської ради, тренера по футболу та гандболу, голови обласної федерації гандболу, члена ради федерації гандболу, судді національної категорії з гандболу, з 1976 по 2016 роки директора спортивно-оздоровчого комплексу АТ «Мотор Січ» м. Волочиськ.
Футбол наймасовіший вид спорту, який є локомотивом об’єднання численних вболівальників громад і по великому рахунку об’єднує мільйони жителів нашої планети.
На сьогоднішньому футбольному турнірі прийняли участь 16 команд. У їх числі команди з Війтовецької, Підволочиської, Наркевицької територіальних громад.
За результатами змагань в цьому турнірі:
Перше місце зайняла команда «ОБОЛОНЬ» - смт. Підволочиськ
Друге «ПЯТАЧОК» - м. Волочиськ
Третє «с. Тарноруда» - с. Тарноруда
Четверте «АВАНГАРД ЦЕНТР» - м. Волочиськ
Проведення цього турніру є підтвердженням того, що світла пам’ять про цю чудову, спортивну, людину живе в наших серцях.