Вшанування пам'яті Героїв-Чорнобильців

Дата: 26.04.2016 16:38

30 років минуло, як чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. І сьогодні, 26 квітня у багатьох країнах світу сотні дзвонів перегукнуться вшановуючи героїзм усіх, хто ціною власного життя та здоров’я ліквідовували найстрашніші наслідки цієї катастрофи. У 1986 році сталася аварія на ЧАЕС, як найбільша техногенно-екологічна катастрофа таких руйнівних масштабів. З цього приводу у м.Волочиську з пл. Центральної скорботною колоною керівники району та міста, представники трудових колективів, установ, організацій та ліквідатори аварії на ЧАЕС пройшли до пам’ятника Героям – Чорнобильцям у сквері Меморіалу Слави. Усі присутні поклали квіти до обеліска та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих ліквідаторів цієї страшної аварії. З словами подяки й підтримки виступив голова Волочиської районної організації СЄП «Союз Чорнобиль. Україна», ліквідатор наслідків на ЧАЕС, депутат районної ради Микола Габак. Під бій дзвону були зачитані прізвища усіх жителів Волочиського району, чиє життя забрала радіація, після чого юні вокалісти подарували усім присутнім тематичні пісні. Вічна пам’ять тим, чиє життя предчасно обірвала Чорнобильська трагедія, людська шана та вдячність Героям – ліквідаторам.