7 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.04.2016 16:33

22 квітня 2016 року у Волочиській міській раді відбулось пленарне засідання 7 позачергової сесії міської ради під головуванням секретаря ради Аліни Коваль. Засідання сміливо можна назвати історичним, адже вперше в історії обрані старости сіл Волочиської міської об’єднаної територіальної громади були урочисто приведені до присяги посадової особи місцевого самоврядування.
Подякувала Аліна Володимирівна тим виконуючим обов’язків старост, які були учасниками процесу об’єднання, взяли на себе відповідальність за свої територіальні громади та активно підтримали реформу децентралізації. А новообраним старостам одразу ж довелося включатись в робочий режим, бо на засіданні депутати розглядали чимало важливих для розвитку об’єднаної громади питань: план соціально-економічного розвитку громади на 2016 рік з пропозиціями розподілу державної субвенції, внесення змін до бюджету громади на 2016 рік, затвердження низки положень та ін.