День Збройних Сил України

Дата: 13.12.2016 16:33

6 грудня 2016 року, у міському центрі культури і дозвілля «Гармонія», відбулося свято з нагоди Дня Збройних Сил України та 25 річниці їх створення.

Захід розпочався з покладання квіті до пам’ятника воїнам-афганцям та каменю, який закладений на місці пам’ятника воїнам АТО.

Військовослужбовців та присутніх у залі привітав військовий комісар Волочиського районного комісаріату – Віктор Романов. Міський голова, керівники району та помічник народного депутата України Сергія Лабазюка висловили найщиріші привітання та вручили грамоти військовослужбовцям, працівникам Збройних Сил України та ветеранам військової служби.

На протязі всього свята урочисту атмосферу забезпечували творчі колективи, які супроводжували захід своїми танцювальними та музичними виступами.