Вічна пам'ять....

Дата: 11.01.2018 09:31

10 січня 2018 року, під час виконання бойового завдання від мінно-вибухової травми в районі населеного пункту Піски Донецької області, загинув солдат ВЕГЕРА Геннадій Петрович, 1980 р.н., старший стрілець мотопіхотного відділення мотопіхотної роти військової частини А4395, уродженець села Курилівка Волочиської громади.

«Волочиська міська об’єднана територіальна громада висловлює щирі співчуття сім’ї, рідним і близьким, усім бойовим побратимам покійного, який не залишився осторонь подій, що розгорнулись на Сході нашої країни та віддав своє життя».

Вічна пам’ять Герою!