Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Заходи з нагоди цього дня, радо приймала велика зала міського центру культури і дозвілля «Гармонія» Перед початком концерту, у фойє міського центру культури і дозвілля, було організовано виставку робіт декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, авторами яких є люди з обмеженими можливостями.

Усі присутніх привітав голова Волочиського районного товариства інвалідів, помічник народного депутата Сергія Лабазюка – Володимир Петрук. Міський голова вручив грамоти і грошові допомоги тим, хто піклується про людей з інвалідністю. В кінці заходу відбулася концертна програма за участю багатьох колективів.

В цей день міський голова, разом із секретарем міської ради, відвідали центр надання соціальних послуг, де всім діткам цього заходу вручили подарунки та прийняли активну участь у розважальній програмі, яку було організовано для дітей з обмеженими можливостями. А також, від президента благодійного фонду «Ми поруч» – Віолети Лабазюк, всі діти отримали солодкі подарунки.