50-річчя Олега Стадніка

Дата: 01.03.2018 16:25

Фото без опису28 лютого 2018 року, у Волочиському міському ЦКД «Гармонія» відбувся урочистий вечір та концерт на честь  50-річчя від дня народження заслуженого артиста естрадного мистецтва України, самодіяльного поета та композитора, популяризатора естрадного мистецтва Олега Стадніка.

На урочистостях були присутні керівники міста, шанувальники, друзі ювіляра, ЗМІ. Зі святом привітали ювіляра керуючий справами, секретар виконавчого комітету  Війтовецької  ОТГ – Анатолій Береза, художній керівник  Кривачинецького СБК – Аліса Трачук, перший заступник Волочиського міського голови – Олександр Васильченко, який вручив Почесну грамоту Волочиської міської ради за значний особистий внесок у розвиток культури Волочиської громади, активну творчу та громадську діяльність та з нагоди 50-річчя від Дня народження, головний спеціаліст сектору молоді, спорту, культури та туризму Волочиської  РДА – Володимир  Матусяк, помічник народного депутата України С. Лабазюка – Володимир Петрук, директор міської центральної бібліотеки – Людмила Молчанова, директор міського ЦКД «Гармонія» – Альона Колосінська, голова культурно – мистецького товариства ім. Н. Яремчука в Івано – Франківській обл. – В’ячеслава  Корж.

Свято супроводжувалось концертними виступами ювіляра. По завершенню урочистої частини, Олег Стаднік подякував усім присутнім за теплі слова привітань та подарунки.