Благодійний концерт в селі Поляни

Дата: 13.12.2016 16:24

Під патронатом Волочиської міської об’єднаної територіальної громади, 2 грудня 2016 року відбувся, у Полянському сільському будинку культури, благодійний концерт організований Полянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів, з метою збору коштів для лікування учениці цієї школи – Ангеліни Шеремет.

На цьому заході були присутні міський голова Волочиської об’єднаної територіальної громади – Костянтин Черниченко, депутат обласної ради – Анатолій Саланський, староста громади – Ганна Басистюк, настоятель церкви Воздвиження Чесного Христа в селі Поляни – отець Володимир та багато небайдужих жителів громади. Від міської ради, учасникам благодійного концерту, було подаровано солодощі.

Також, від членів волонтерського руху (керівник Валентина Брень) Волочиської міської школи №5, Ангеліні Шеремет, було подаровано кораблик білого кольору з червоними вітрилами, який символізує надію та добро.

Всі кошти, які були зібрані на цьому благодійному концерті передали сім’ї Ангеліни на лікування.