ПІДГОТОВКА ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ

Дата: 18.04.2016 16:24

Фото без опису14 квітня 2016 року, виконавчий комітет Волочиської об’єднаної територіальної громади прийняв рішення про підготовку комунальної сфери Волочиської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період на 2016-2017 роки, стабільного забезпечення споживачів житлово-комунальними послугами, належного утримання доріг, тротуарів, виконання заходів з енергозбереження, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчим комітетом затверджено план заходів з підготовки котелень, житлових будинків та об’єктів соціальної сфери до 01.09.2016 року.
На виконання даних заходів проводиться заміна аварійної лінії стальною трубою в ізольованій оболонці до будинків по вул. Пушкіна 14, 25, 27, 29.

Програма виконання робіт КПТМ "Тепловик" зазначена у таблиці