СЕСІЯ № 5 (позачергова), 7 СКЛИКАННЯ

Дата: 11.03.2016 16:14

Сьогодні, 11 березня 2016 року відбулася позачергова сесія 7 скликання. Розглянувши рішення виконавчого комітету за рекомендаціями комісії з питань планування, фінансів і ряду інших, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила затвердити дане рішення про соціальну підтримку сім'ї та допомоги незахищеним верствам населення Волочиської ОТГ на 2016-2020 роки. Про надходження та використання міського бюджету за 2015 рік. Про виділення матеріальної допомоги сім'ї загиблого учасника АТО, бойових дій Климчука С.С. Про схвалення бюджету Волочиської ОТГ на 2016 рік і багато інших.