ГЕНПЛАН МІСТА

Дата: 17.03.2016 16:03

17 березня, відбулося чергове ознайомлення з розробленими проектними матеріалами «Роботи по розробці генерального плану міста Волочиськ Хмельницької області площею 1 461 га. План зонування території міста», виконаної Державним підприємством Українського науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя було проведено попередній розгляд розробленої документації в присутності головного архітектора проекту Зозюка О.П. із запрошенням відповідних служб, голів комісій, громадськості міської ради. З метою закінчення робіт по генеральному плану м. Волочиська по календарному графіку, дата ознайомлення з «планом зонування території міста» пропонується на 17.03.2016 року на 10 год.