Вулична акція «Ефективні ідеї на користь громади».

Дата: 12.08.2020 10:45

В черговий раз в м.Волочиську проведено спільну вуличну акцію «Ефективні ідеї на користь громади».

Захід відбувся в рамках проекту Пульс «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який впроваджується на Хмельниччині через бібліотечні системи відділом економічного та агропромислового розвитку, інвестицій, регуляторної діяльності міської ради та Центральною бібліотекою.

На цій акції мешканцям нашого міста було роз’яснено механізми роботи діючих програм розвитку громади, зокрема: бюджетування, підтримки сільгоспвиробників, енергозбереження.

Також всі бажаючі могли отримати буклети із переліком заходів та кроків, які вони можуть здійснити для покращення власного побуту при підтримці міської ради.