Урочисте відкриття меморіальної дошки Целеху Г.Ф.

Дата: 27.07.2020 09:03

Фото без описуВ центрі села Копачівка - на фасаді будинку культури в честь сторіччя від дня народження відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Целеху Георгію Феофановичу.

Кожен час потребує своїх героїв. Близько пів століття тому одним з таких героїв в нашому краї був саме Георгій Феофанович. Він був не просто керівником, головою колгоспу "Червона Зірка", він був свого роду меценатом та розбудовником нашого міста і навколишніх сіл. Саме за його підтримки, силами його підприємства будувалось житло для наших людей, дитячі садочки та сільські будинки кільтури.

Нагороджений багатьма відзнаками загальнодержавного та місцевого значення, занесений на алею слави Волочисього району Целех Георгій Феофанович назавжди залишиться в памяті жителів, в історії нашого краю.