Будівництво продовжується!

Дата: 16.07.2020 10:38

Як ви знаєте, ми завжди велику увагу приділяємо розвитку нашого молодого покоління та пропагуванню здорового способу життя наших земляків. Спільно з національним проектом Велике будівництво Волочиська міська рада продовжує спорудження мультифункціонального майданчику, призначеного для зайняття різними видами спорту: футбол, гандбол, волейбол, теніс.

Встановлено металеву огорожу, влаштовано бетону основу. В подальшому буде влаштоване штучне покриття. Ступінь будівельної готовності 75%.

Цього тижня будівництво відвідав голова обласної адміністрації Дмитро Габінет разом головою Волочиської райдержадміністрації Юрієм Марущеним, а також начальник департаменту розвитку громад, будівництва та ЖКГ Бригадир Віра Іванівна.