Послаблення карантину у Волочиську

Дата: 08.07.2020 16:53

Засіданням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до складу якої крім представників Волочиської міської ради входять також представники закладів охорони здоров’я, поліції, Держпродспоживслужби, Волочиського районного сектору ГУДСНС України, відділу освіти, культури та туризму:

Дозволено відновлення роботи закладів дошкільної освіти (дитячі садочки міста) з обов’язковим дотриманням усіх вимог визначених постановами Головного санітарного лікаря з 20.07.2020 року. https://moz.gov.ua/…/%D0%9F%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D…

Дозволено проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та ін..) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід,Фото без опису в тому числі проведення заходів з вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту.

Водночас заборонено перебувати громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих масок.