Сьогодні до більш серйозних тем!

Дата: 01.07.2020 13:54

Фото без описуУ всьому світі існує проблема торгівлі людьми та незаконної трудової експлуатації. Не є виключенням в цьому і Україна. Ба навіть у нашій рідній Хмельницькій області такі випадки бувають непоодинокі.

Ми хочемо вас застерегти та попередити бодай найменшу можливіть такого розвитку подій.

АЛЕ, якщо таке вже сталось і ваші знайомі, близькі чи родичі стали жертвами трудового рабства, чи торгівлі людьми - існує програма допомоги та реабілітації таких людей.

Сьогодні у Волочиській Міській раді відбулась зустріч з представниками Ксена - благодійний фонд - це люди, які співпрацюючи з OSCE Project Co-ordinator in Ukraine ,та багатьма іншими вітчизняними та міжнародними організаціями, надають допомогу (включаючи фінансову) постраждалим від злочинів торгівлі людьми.