Вітаємо працівників державної служби!

Дата: 23.06.2020 16:56

23 червня у День державної служби України ми висловлюємо найщиріші слова подяки усім державним службовцям нашої об’єднаної територіальної громади.

Бути державним службовцем в Україні - молодій незалежній державі не легко. Міняються закони, державні вимоги і стандарти. Країна росте, розвивається, змінюється і разом з нею змінюються вимоги до самих державних службовців. Та запорукою успішного виконання намічених цілей завжди був ваш професіоналізм, відповідальність, старанність і завзяття, які, ми впевненні, і надалі будуть служити на благо жителів Волочиського краю.

Бажаємо Вам здоров'я, мудрості, витримки у всіх життєвих та професійних випробуваннях. Добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей! Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.