Вшанування пам’яті жертв Війни в Україні!

Дата: 22.06.2020 10:36

Фото без описуЦей червневий літній день назавжди вписаний в історію нашої країни, як один з найжахливіших – день коли Друга світова війна прийшла на територію України, горем та болем вона увірвалася в кожну українську домівку та забрала життя кожного п’ятого українця.

В цей день ми зі смутком згадуємо наших рідних і близьких, які не повернулись з фронту, наших родичів та знайомих, долі яких скалічила чорна лавина війни. Наш святий обов’язок – не забувати уроки історії та назавжди зберегти пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв та відстоює нашу свободу та незалежність. Це пам'ять про подвиги, здійснені на полях боїв з агресором, пам'ять про тих, хто вершив історію, прийняв смерть заради Перемоги, заради Батьківщини , заради майбутнього.