Зі святом, дорогогі медичні працівники!

Дата: 19.06.2020 14:12

Фото без описуВже традиційно в третю неділю червня ми вітаємо медичних працівників з професійним святом. Неймовірно важка і важлива щоденна робота наших медиків в цей особливий час пандемії набуває виняткового значення.

Безмежно вдячні Вам за вашу відданість своїй нелегкій справі: за кожну хвилину проведену на безкінечному прийомі,  нічному чергуванні, чи терміновому виклику, за готовність в будь яку пору доби надати невідкладну допомогу. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Щиро бажаємо нашим лікарям, медичним сестрам, працівникам та ветеранам медичної галузі Волочиської громади міцного здоров’я, щастя, втілення усіх задумів, натхнення та успіхів у вашій непростій, але такій важливій і шляхетній справі!