Бережіть найдорожче!

Дата: 01.06.2020 08:57

Фото без описуДень захисту дітей, який ми відмічаємо 1 червня – особливе і радісне свято, адже дитинство – це пора мрій і сподівань, усмішок і безтурботності. Цей день також нагадує нам, про наші святі обов’язки як батьків, так і держави - піклування про наш найдорожчий скарб – наших дітей, можливість звернути увагу дорослих до їх потреб та інтересів.

Діти повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль і насильство. Давайте створимо для них такий світ разом. Зігріваймо теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуймо зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю для свої батьків, нашого краю, всієї України.

Бажаю нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

Щиро, міський голова Волочиської ОТГ Костянтин Черниченко,
виконавчий комітет Волочиської міської ради.