Волочищина знову здобуває перемогу!

Дата: 22.05.2020 16:29

Фото без описуВолочиська центральна бібліотека потрапила у трійку переможців Всеукраїнського конкурсу. Загалом 67 громадських організацій та бібліотек зі всієї України брали участь у конкурсі «Бібліотека + громада: разом до успіху».

За умовами конкурсу потрібно було розповісти власну історію успіху, яка пов’язана із співпрацею бібліотеки з мешканцями громади, громадськими активістами та органами місцевого самоврядування.

Громадська організація «Волочиська молодіжна рада» вітає нашу громаду ще з одною перемогою та висловлюємо велику подяку за постійну підтримку у наших планах та проектах Волочиській міській раді на чолі з головою Черниченко К.В, благодійному фонду «Ми поруч» ну і звісно усім нашим землякам які долучались до наших акцій.