Засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №5 від 30.04.2020

Дата: 30.04.2020 12:22

30 квітня 2020 року з доФото без описутриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм відбулось чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради, на якому разом з членами виконкому був присутній голова Волочиської Райдержадміністрації Марущин Юрій Віталійович.

Всі питання, що були винесені на порядок денний були розглянуті та прийняті відповідні рішення. Зокрема рішення, щодо надання дозволу на відкриття ринків всіх форм власності у Волочиській ОТГ.

Про стан ситуації з поширенням коронавірсної хвороби доповів головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коломієць А.М. За його словами на даний момент інфікованих коронавірусом  Sars-Cov-2 на території Волочиської ОТГ не зафіксовано.