Залишайтесь на Великдень вдома!

Дата: 17.04.2020 11:20

Волочиська міська рада закликає вас утриматись від святкового походу у церкву та застерігає від створення масового скупчення людей під час святкового богослужіння. Адже це найпростіший спосіб захворіти та заразити своїх близьких. Якою б щирою не була ваша віра, якими б сердечними не були ваші наміри відвідати церкву саме в цей Великодній день ми дуже просимо вас залишитись дома - вбережіть своїх дітей та старших родичів від можливої хвороби.

Надіємось на вашу свідому позицію, яка зараз може йти в розріз з християнськими звичаями.  Впевненні, що зовсім скоро ми зберемось всі разом і відсвяткуємо нашу маленьку перемогу. Обов’язково відвідаємо церкву, могили наших рідних та близьких і подякуємо Богові за нашу віру, яка вберегла нас від біди. Саме це ми зробимо найперше. Але вже після закінчення карантину.

Залишайтесь на Великдень Вдома!