Розпочались профілактичні заходи по дезінфекції житлових будинків

Дата: 17.03.2020 11:01

Фото без опису

За результатами засідання оперативного штабу, який відбувся 16.03.2020 року під головуванням міського голови Костянтина Черниченка було прийнято розпорядження міського голови «Про стан забезпечення заходів щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненою коронавірусом COVID-19 на території Волочиської міської об’єднаної територіальної громади»

Зокрема, згідно розпорядження, працівникам ВКП ЖЕК надано доручення  17.03.2020р. розпочати профілактичні роботи по дезінфекції житлових будинків та прибудинкових територій.

В рамках цього заходу проводиться розпилювання дезінфекційного розчину на поверхні, з якими найбільш контактують мешканці. Роботи проводяться як на відкритих територіях (дитячі майданчики, лавочки) так і в середині під’їздів – дверні ручки, перила, тощо.

Також в найближчих планах плануються заходи дезинфекції на міських ринках з залученням  служби ДСНС.