Обласний семінар у Волочиській міській об’єднаній територіальній громаді.

Дата: 21.02.2020 10:35

Фото без опису20 лютого на базі Волочиської дитячої школи мистецтв відбувся обласний семінар заступників директорів мистецьких шкіл з освітнього процесу на тему: «Організація і здійснення освітнього процесу в умовах реформування мистецьких шкіл».

Директор школи Рябий Ф.Ф. презентуючи навчальний заклад, доповів щодо свого досвіду здійснення освітнього процесу та музично-просвітницької роботи Волочиської ДШМ.

У теоретичному модулі семінару заступник директора з освітнього процесу Черкасюк О.Л. презентувала власний досвід роботи «Ефективне управління та організація освітнього процесу в сучасному мистецькому навчальному закладі».

Яскравим продовженням семінару став концерт викладачів та зразкових дитячих хореографічних колективів Волочиської ДШМ.

Підводячи підсумки семінару заступник директора ХОНМЦКіМ Стан Т.С. високо оцінила творчий нестандартний підхід педагогічного колективу до здійснення освітнього процесу, який панує у стінах дитячої школи мистецтв Волочиської міської ради.