Очищувалися цілющою водою…

Дата: 20.01.2020 16:08

Фото без описуВодохреща-2020  жителі Волочиської ОТГ традиційно відзначили 19 січня. Жодні примхи погоди не завадили волочисцям виконати головний ритуал свята - купання у крижаній воді.

Варто нагадати, що Водохреще або Богоявлення – свято, яким вшановується пам’ять про день, коли, згідно євангельської розповіді, Ісус Христос прийшов з Назарета на річку Йордан, де нарівні з іншими людьми прийняв хрещення від Іоанна Хрестителя. У цей день у храмах всіх населених пунктів громади освятили воду, яку здавна вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг.

Вже зі сходом сонця загартовані люди різного віку вирушили до водойм, аби зануритися у зимову воду, виявити свій козацький дух та відданість традиціям. У Волочиську, зокрема, популярним місцем для всіх охочих очиститися морозною водою став місток на міському озері. Слід відзначити, що кількість сміливих щороку лише збільшується!

Христос Хрещається! У річці Йордані!