Лунали різдвяні піснеспіви!

Дата: 20.01.2020 15:44

Фото без описуВиступи понад трьох десятків щедрівних гуртів Волочиської громади об’єднав традиційний щорічний фестиваль колядок та щедрівок «Де святиться-веселиться свята Йорданівська водиця», що відбувся напередодні свята Водохреща, 17 січня, у великій залі міського ЦКД «Гармонія».

Захід розпочато традиційною ходою звіздарів навколо стилізованого вертепу на площі Центральній, по завершенні якої усі учасники дійства різних вікових категорій спільно виконали перед фасадом будівлі відому колядку «Нова радість стала».

Обов’язковою умовою виступів на сцені було оригінальне представлення місцевих звичаїв щедровечірнього столу, яке отримало назву Конкурс різдвяного пампуха, а також виконання маловідомих автентичних обрядових пісень. Колективи виявили не лише свій артистизм й сценічну майстерність, а й кулінарні здібності.

Журі на чолі із заступником міського голови Оксаною Клімовою, врахувавши відповідність виступів визначеним критеріям оцінювання, нагородило переможців конкурсу грамотами та подарунками, а саме: за I місце – щедрівний гурт Щасновецького СБК (керівник – Л.Сокальська), за II місце -  колектив щедрівників Курилівського СК (керівник – М. Волошина), III місце посів гурт Постолівського СК (керівник – В.Гаман). Окремі подяки отримали усі учасники фестивалю, серед яких – колективи ЦКД «Гармонія», сільських клубних установ, Волочиської дитячої школи мистецтв, Будинку дитячої та юнацької творчості, Волочиського НВК.