Вітаємо переможців!

Дата: 27.11.2019 16:15

Фото без описуЗа підсумками голосування мешканців Волочиської міської ОТГ у конкурсі «Бюджет участі 2019» перемогу здобули:

1. Проект № 1 «Арт студія Волочиської ОТГ. Вільний хобі-простір». Автори проекту Брень Валентина Володимирівна та ініціативна група. Вартість проекту 119 773 грн.

2. Проект № 2 «Створення сучасної бібліотеки-медіатеки». Автор проекту Молчанова Людмила Олексіївна. Вартість проекту 189 300 грн.

3. Проект № 4 «Створення спортивно-розважального ігрового майданчика в Парку культури та відпочинку по вул.Лисенка». Автор проекту Сіньков Дмитро Володимирович. Вартість проекту 199 100 грн.

Усі ініціативи авторів отримали підтримку, що свідчить про актуальність поданих проектів, які в майбутньому можуть бути реалізовані в рамках бюджетного фінансування або ж інших проектів.

Щира подяка усім активним громадянам, які брали участь у голосуванні та визначенні переможців, усім хто брав та братиме участь у даному конкурсі.