Завершив роботу проект HOUSES ПРООН

Дата: 26.11.2019 15:44

Фото без описуЗавершив роботу проект HOUSES ПРООН

За сприяння міського голови  К.Черниченка та громадської організації  «Хмельницька обласна асоціація голів правління ОСББ» 19 листопада в громаді  завершив свою роботу інформаційний  проект «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків»  (HOUSES ПРООН), що   фінансувався Європейським Союзом та впроваджувався Програмою розвитку ООН в України.

В ході роботи обговорювались питання організації договірних відносин, ролі та місця ОСББ в наданні комунальних послуг, вигод та ризиків об’єднання в асоціацію, детальні умови підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків від Фонду енергоефективності України через нові Програми, які запрацювали з вересня поточного року.

Найбільш активні учасники отримали Сертифікати про завершення курсу тренінгів з питань організаційної діяльності ОСББ від проекту ЄС/ПРООН HOUSES.